O nas

 

zdjęcie CV

mgr AGNIESZKA DEPIŃSKA

Dietetyk kliniczny, specialistka ds. żywienia, założycielka poradni dietetycznej Klinika Żywienia.

 

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz kierunku Żywienie Człowieka ze specjalnością Żywienie Pediatryczne na Uniwersytecie Kopenhaskim. Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Uczestniczka międzynarodowych kursów i konferencji żywieniowych.

Doświadczenie zdobywała w Klinice Gastroenterologii i Chorób Przemiany Materii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na Oddziale Chorób Wewnętrznych Diabetologii i Nefrologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA, Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza oraz w Centrum psychoterapii przy Szpitalu Nowowiejskim, gdzie prowadziła grupę wsparcia dla osób z zaburzeniami odżywiania. Autorka wielu publikacji w czasopismach, ekspert ds. żywienia w programach tv.

Pracując w placówkach medycznych, codziennie zdaje sobie sprawę jak niska jest świadomość społeczna w kwestii zdrowia oraz tego, że zależy ono od nas samych, naszego stylu życia i żywienia. Dietetyk Agnieszka Depińska ze szczególną pasją zajmuje się żywieniem kobiet w ciąży i karmiących, dzieci i młodzieży oraz terapią chorób dietozależnych. Jest także certyfikowanym trenerem personalnym.

Agnieszka Depińska – ZnanyLekarz.pl